Gizlilik Politikası

Villaege.com web sitesi ziyaretçilerinden;

rezervasyon talep,
rezervasyon bilgi,
iletişim,
email bülten üyeliği,
sizi arayalım

formaları aracılığı ile 5 farklı bölümden kişisel bilgi toplamaktadır. Bu bilgiler ad, soyad, email adresi, telefon numarası ve işlem yapılan bağlantının IP adresi ile sınırlandırılmıştır.

Toplanan bu kişisel bilgiler Villaege.com sitemizin yayın yaptığı Avrupa merkezli datacenter'lardan kiralanmış serverlarımız üzerinde depolanmakta ve veri toplama / aktarma işlemi, sitemizde bulunan "Secure Sockets Layer" (SSL) teknolojisi sayesinde 128 bit şifreleme ile yapılmaktadır. SSL sertifikası ve teknolojisi sayesinde bu kişisel verilerin 3. şahısların ellerine geçmesi tamamen engellenmiştir.

Villaege.com web sitesinde, ziyaretçilerin formları kullanıp doğrudan verdiği kişisel bilgiler dışında, sitemizi geliştirmek, ziyaret istatistiklerini takip etmek, reklam kampanyaları hazırlarken daha doğru hedef kitle seçimi yapmak amaçlı Google tarafından sunulan Analytics, Adwords ve Webmasters Tool hizmetleri de sitemiz üzerinden ziyaretçilerin IP adresi, ziyaret ettikleri ülke, il ve böle bilgileri, site üzerindeki oturum süreleri ve ziyaret sırasında kullandıkları cihaz bilgisi gibi çeşitli direk kişisel olmayan ziyaret verileri toplamaktadır. Bu verilerin içinde ad, soyad, email ve telefon bilgileri yoktur.

Villaege.com tarafından toplanan bu kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıs şirket, kişi yada kuruluşlarla paylaşılmamaktadır. Toplanan veriler, rezervasyon işlemlerinin bildirimi, hatırlatılması, hizmet sonrası değerlendirme talebi ve müşteri sadakati çalışması kapsamında email ve sms ile ziyaretçi onayı alınarak reklam, yeni ilan bildiri, indirimli ilan tanıtımı ve kampanyalar ile resmi tatil ve bayramlar ile ülkemizce özel ve anlamlı olan günlerde tebrik ve kutlama mesajları gönderim amaçlı kullanılmaktadır.

Villaege.com web sitesinin bağlı olduğu yönetim paneli üzerinden rezervasyon ekibi dışında başka bir personel müşteri ve ziyaretçi bilgilerine erişemez. Her kullanıcının kendi giriş bilgileri bulunmaktadır ve departman bazlı erişim kısıtlaması ile kişisel bilgiler korunmaktadır. Sadece rezervasyon işlemlerinin akışını kontrol etmek ve yönetmek amaçlı rezervasyon ekibi, güncel rezervasyonlara ve müşteri bilgilerine erişebilir.

Villaege.com tarafından toplanan ve saklanan kişisel bilgiler, ziyaretçinin siteye zarar vermesi, siteyi, verilerini ve ticari faaliyetini zarara uğratacak girişimlerde bulunması, Villaege.com şirket, marka ve çalışanlarına aşağılayıcı, hakaret edici ve / veya tehdit edici davranışlarda bulunması durumunda resmi merciler ile paylaşılacaktır.

Villaege.com web sitesini ziyaret eden ve / veya hizmet alan misafirlerimizin kişisel verileri, resmi merciler tarafından suçla mücadele, devlet ve kamu güvenliğinin tehdidi benzeri ve yasal veya idari olarak bildirim veya bilgi verme yükümlülüğümüzün mevcut olduğu durumlarda, resmi makamlardan talep gelmesi halinde, ilgili kurum ve kuruluşlar ile paylaşacaktır.

İletişimİlanlar

Birbirinden güzel günlük kiralık tatil evleri, özel havuzlu villalar ve apartlar. Hepsi sizi bekliyor!

Villa Ege