İptal Politikası

Villaege.com, ilan sahiplerinin ilanlarında tercih etmeleri için 5 farklı iptal seçeneği sunar. Esnek, Orta, Katı, Çok Katı ve Süper Katı olarak adlandırılmış bu 5 iptal politikası arasından ilan sahibi kendisine uygun olanı seçer. İptal politikaları hem tatilcileri hem de ilan sahiplerini korumak amaçlı uygulanır. Villaege.com üzerinde yayında olan tüm ilanlar bu 5 iptal politikasından birini kullanmaktadır. Müşteri rezerasyon iptalleri bu politikalar dahilinden gerçekleştirilir ve ödeme iadeleri politikada belirtilen şartlar dahilinde yapılır. Rezervasyon iptallerinde Villaege.com hizmet bedeli iade edilmez.

Onaylanmış ve konaklama hizmeti verilmemiş bir rezervasyon, ilan sahibi yada Villaege.com ekibi tarafından iptal edilir ise, konaklama bedelinin tamamı ve Villaege.com hizmet bedelinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan müşteriye iade edilir.

İlan İptal Politikaları


Girişten 1 gün (24 saat) öncesine kadar hizmet bedeli hariç tam para iadesi.
Esnek iptal politikası, rezervasyon yapıldıktan sonra, konaklama giriş tarih saatine 24 saatten az kalmamak şartı ile tam para iadesi anlamına gelir. Yaptığınız rezervasyonu giriş tarihinize 1 gün kalaya kadar iptal edebilir ve konaklama hizmeti için yaptığınız ödemenin tamamını, eksiksiz geri iade alırsınız. Villaege.com hizmet bedeli iade edilmez.
Girişten 5 gün öncesine kadar hizmet bedeli hariç tam para iadesi.
Orta iptal politikası, rezervasyon yapıldıktan sonra, konaklama giriş tarihine 5 günden az kalmamak şartı ile tam para iadesi anlamına gelir. Yaptığınız rezervasyonu giriş tarihinize 5 gün kalaya kadar iptal edebilir ve konaklama hizmeti için yaptığınız ödemenin tamamını, eksiksiz geri iade alırsınız. Villaege.com hizmet bedeli iade edilmez.
Girişten 7 gün öncesine kadar hizmet bedeli hariç %50 para iadesi.
Katı iptal politikası, rezervasyon yapıldıktan sonra, konaklama giriş tarihine 7 günden az kalmamak şartı ile %50 para iadesi anlamına gelir. Yaptığınız rezervasyonu giriş tarihinize 7 gün kalaya kadar iptal edebilir ve konaklama hizmeti için yaptığınız ödemenin %50 sini geri iade alırsınız. Villaege.com hizmet bedeli iade edilmez.
Girişten 15 gün öncesine kadar hizmet bedeli hariç %50 para iadesi.
Çok Katı iptal politikası, rezervasyon yapıldıktan sonra, konaklama giriş tarihine 15 günden az kalmamak şartı ile %50 para iadesi anlamına gelir. Yaptığınız rezervasyonu giriş tarihinize 15 gün kalaya kadar iptal edebilir ve konaklama hizmeti için yaptığınız ödemenin %50 sini geri iade alırsınız. Villaege.com hizmet bedeli iade edilmez.
Girişten 30 gün öncesine kadar hizmet bedeli hariç %50 para iadesi.
Süper Katı iptal politikası, rezervasyon yapıldıktan sonra, konaklama giriş tarihine 30 günden az kalmamak şartı ile %50 para iadesi anlamına gelir. Yaptığınız rezervasyonu giriş tarihinize 30 gün kalaya kadar iptal edebilir ve konaklama hizmeti için yaptığınız ödemenin %50 sini geri iade alırsınız. Villaege.com hizmet bedeli iade edilmez.

Kiralanan evin / villanın bulunduğu bölgede geçekleşen deprem, yangın gibi doğal afetler, resmi belge ile kanıt gerektiren birinci dereceden aile ferdi vefatı, kiralama işlemi sırasında Villaege.com üzerinde belirtilen ilan içeriği ile kiralanan alanın aynı olmaması, (farklı oda sayısı, farklı yatak sayısı, farklı ilan tipi, ilan fotoğraflarında belirtilenden farklı bir ev), konaklamaya engel ciddi temizlik ve hijyen sorunları, giriş günü ilan sahibine ulaşılamaması ve giriş işleminin yapılamaması gibi tatilciyi zor durumda bırakacak, tatilini gerçekleştirmesine engel olacak durumlarda, Villaege.com ekibi tarafından yapılacak inceleme sonrasıda konaklama bedelinin tamamı ve hizmet bedelinin tamamı müşteriye iade edilir.


İletişimİlanlar

Birbirinden güzel günlük kiralık tatil evleri, özel havuzlu villalar ve apartlar. Hepsi sizi bekliyor!

Villa Ege