Kullanım Şartları

VİLLA EGE ve Villa Ege platformunu kullanan her gerçek kişi, tüzel kişi, kurum, kuruluş ve bunları temsil yetkisine sahip herkes; Villa Ege Türkiye Cumhuriyeti merkezli bir hizmet kuruluşu olduğunu bilerek;


a. T.C. Yürürlükteki kanunların bağlayıcılığını
b. Bu hizmetleri kapsayan tüm işleri hukuki olarak düzenleyen yürürlükteki Yönetmeliklerin bağlayıcılığını
c. a. ve b. de belirtilen Yasa ve Yönetmeliklerin değişikliklerinin, güncellemelerinin bağlayıcılığın kabul eder.
  Lütfen bu Hizmet Koşullarını yasal haklarınız, çözümleriniz ve yükümlülükleriniz hakkında önemli bilgiler içerdiğinden dikkatlice okuyun. Villa Ege web sitemize erişerek veya kullanarak, bu şartlara uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

Bu Koşullar, siz ve Villa Ege arasında (aşağıda tanımlandığı şekilde), Villa Ege web sitesine erişiminizi ve Villa Ege'nin hizmetlerini kullanmaya ilişkin kullanımları yöneten yasal olarak bağlayıcı bir sözleşme oluşturur. Villa Ege Hizmetleri. Site, Uygulama ve Villa Ege Servisleri bundan sonra topluca “Villa Ege Platformu” olarak anılacaktır.

Villa Ege Platformuna erişiminiz ve kullanımınızla bağlantılı kişisel bilgilerin toplanması ve kullanılması Gizlilik Politikamızda açıklanmaktadır.

Villa Ege Platformunu kullanarak yapacağınız ödemeler için kullanacağınız "Ödeme Hizmetleri" kullanımınızla bağlantılı olan tüm ödeme işlem hizmetleri size, bir veya daha fazla Villa Ege Ödemesi kuruluşu "Villa Ege Ödemeleri" tarafından sağlanmaktadır.

1. Villa Ege Hizmetlerinin Kapsamı

1.1 Villa Ege Platformu, kullanıcılara ve hizmet sunan belirli üçüncü taraflara ve sundukları hizmetlerine bilgisayar ve internet ortamında olanak sağlayan çevrimiçi bir pazar yeridir. Villa Ege Platformunda Ana Bilgisayar Hizmetleri “İlanlar” ve bu Ana Bilgisayar Hizmetlerini rezervasyon yapmak isteyen konuklara doğrudan iletişim kurmak ve tarafların isteklerini birbirlerine iletmek, tatil veya diğer mülklerin kullanım ("Konaklama"), çeşitli kategorilerdeki tek veya çok günlük aktiviteler "Deneyimler", ve yerlere "Etkinlikler" erişim ve çeşitli diğer seyahat ve seyahatle ilgili olan olmayan servisleri taraflara sunmak.

1.2 Villa Ege Platformunun sağlayıcısı olarak Villa Ege, herhangi bir Liste "(İlan)"ye veya Ana Bilgisayar Hizmetine sahip değildir, oluşturmaz, satmaz, satamaz, kontrol edemez, yönetemez, teklif edemez veya sunamaz veya tedarik edemez veya Villa Ege, Direktifi uyarınca seyahat paketlerinin organizatörü veya satıcısı değildir. Liste "(İlan)"lerden ve Ana Bilgisayar Hizmetlerinden yalnızca Ev sahipleri sorumludur. Konuklar rezervasyon yaptığında veya kabul ettiğinde, doğrudan birbirleriyle bir sözleşmeye girerler. Villa Ege, Taraflar arasında yapılan herhangi bir sözleşme ilişkisinde taraf taraf değildir ve olmamıştır ve Villa Ege bir emlak komisyoncusu veya sigortacısı değildir. Villa Ege, Ödemeler Koşullarında belirtilenler dışında, Tatilci (konuk) ve Ev sahipleri için herhangi bir kapasitede aracı olarak hareket etmemektedir.

1.3 Anlaşmazlıkların çözümünü kolaylaştırmaya yardımcı olabilirken, Villa Ege'nin herhangi bir Liste "(İlan)"nin veya Ana Bilgisayar Hizmetinin mevcudiyeti, kalitesi, güvenliği, uygunluğu veya yasallığı üzerinde herhangi bir kontrolü yoktur ve açıklamaları, Değerlendirmeleri veya diğer içerikleri veya (iii) herhangi bir Üye veya üçüncü tarafın performansını veya davranışını Liste "(İlan)"lemeyi hiçbir taraf lehine veya aleyhine onaylamaz.
Bir ev sahibi ilanı "doğrulanmış" ise, yalnızca ilanın ilgili bir doğrulama veya tanımlama işlemini tamamladığını ve başka bir şey olmadığını gösterir. Bu tür bir açıklama, Üyenin kimliği veya geçmişi veya Üyenin güvenilir, güvenli veya uygun olup olmadığı dahil olmak üzere, herhangi bir Üye hakkında Villa Ege tarafından herhangi bir onay, sertifika veya garanti değildir. Konaklamada kalmak, Deneyim ya da Etkinliğe katılmak ya da diğer Ana Bilgisayar Hizmetlerini kullanmak, bir Konukdan bir rezervasyon isteği kabul etmek veya çevrimiçi veya şahsen diğer üyelerle iletişim kurmak ve onlarla etkileşimde bulunmak için karar verirken Villa Ege daima özen gösterir. Doğrulanmış Resimler yalnızca fotoğrafın çekildiği sırada bir İlanın fotoğrafik temsilini gösterme amaçlıdır ve bu nedenle herhangi bir Sunucunun veya Liste "(İlan)"nin Villa Ege tarafından gözlemci marifetiyle kontrol edilip onaylandığı anlamına gelmez.

1.4 Eğer Villa Ege Platformunu bir Ev Sahibi veya Ortak Ev Sahibi olarak kullanmayı tercih ederseniz ,Villa Ege ile olan ilişkiniz bağımsız, üçüncü taraf bir yüklenici olmakla sınırlıdır;( bir çalışan, aracı, ortak girişimci veya ortak değil). Villa Ege Platformunu herhangi bir nedenle kullandığınızda yalnızca sizin adınıza ve kendi çıkarlarınız için hareket edersiniz, Villa Ege adına veya yararına değil. Villa Ege, sizi, özellikle Ana Bilgisayar Hizmetlerini sunmamızla ilgili olanlar da dahil olmak üzere, bu Şartlar uyarınca genel olarak veya performansınızı yönlendirmez veya kontrol etmez ve bu esastan iddiayı kabul etmez. Villa Ege Platformunu, Ana Bilgisayar Hizmetlerinin, Liste "(İlan)"leme için kullanıyorsanız, başka iş veya istihdam faaliyetlerinde bulunmadığınızı, bu kurallara tamamen bağlı olduğunuzu onaylıyor ve kabul ediyorsunuz.

1.5 Villa Ege Platformunu tanıtmak ve Girişlerini potansiyel Konuklara, ve diğer ilgili İçeriğe erişim/ulaşımını artırmak için diğer web sitelerinde, uygulamalarda, e-postalarda, çevrimiçi ve çevrimdışı reklamlarda görüntülenebilir. Farklı dilleri konuşan ilgililere yardımcı olmak için, Liste "(İlan)"ler ve diğer içerikler tamamen veya kısmen diğer dillere çevrilebilir. Villa Ege, bu çevirilerin doğruluğunu veya kalitesini garanti edemez ve ilgililer bu çevirilerin doğruluğunu incelemekten ve doğrulamaktan sorumludur. Villa Ege Platformu, Google tarafından desteklenen çeviriler içerebilir. Google, doğruluk, güvenilirlik ve satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal edilmeme konusundaki zımni garantiler dahil, açık veya üstü kapalı(açıkça olmayan) çevirilerle ilgili tüm garantileri reddeder.

İletişimİlanlar

Birbirinden güzel günlük kiralık tatil evleri, özel havuzlu villalar ve apartlar. Hepsi sizi bekliyor!

Villa Ege